Anasayfa / Burs Başvuruları / 2018-2019 KYK Burs Kredi Başvuru Tarihleri

2018-2019 KYK Burs Kredi Başvuru Tarihleri

Öğrencilerin çoğunun merak ile araştırdığı 2018 – 2019 KYK burs kredisi başvuruları ile alakalı olarak süreç ile alakalı farklı seçenekler yaşanmaya devam ediyor. Krediler ile alakalı olarak tüm süreç, bildiğimiz gibi o eğitim – öğretim yılının öncesinde netleşir ve buna bağlı olarak öğrencilere bursluluk kredi ödeneği sağlanır. Yeni öğretim yılı içinde süreçler başlıyor.

2018 – 2019 KYK burs kredisi başvuru tarihleri hakkında henüz Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından atılan herhangi bir somut adım olmamak ile birlikte çok kısa bir zaman dilimi içerisinde başvuru tarihlerinin netleşeceği yönünde de haberler elimize ulaştı. Web sitemizde özellikle bu konuyu takip ederek güncel tarihler ve süreç hakkında bilgi sahibi olma şansına erişeceksiniz.

Bursluluk Kredisi Başvuruları Yakında Alınmaya Başlanacak

Henüz net olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı kanadından herhangi bir açıklama yapılmasa da sürecin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve bursluluk için seçilecek öğrencilerin netleşebilmesi açısından başvuru başlangıç ve bitiş tarihleri ile alakalı olarak adımlar somut bir şekilde atılacak.

Her zaman olduğu gibi başvurularınızı yine online ortamda ya da GSB Merkezleri bünyesinde yapabileceksiniz. Bu ödeneği almaya hak kazanan değerli öğrenciler ise eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte ödeneklerini almaya başlayacaklar. Hal böyle olunca herhangi bir sorun olmaksızın başvuru tarihlerini sitemizden de takip etmenizde yarar görüyoruz.

İlgini Çekebilir

Bayburt Vakfı 2017-2018 Burs Başvurusu

Bayburt’un önde gelen vakıflarından biri olan Bayburt vakfı önemli projeler imza atmaları dışında Bayburt’ta olup …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir