Anasayfa / Genel / KYK Burs Başvuru Sorunları İletişim Adres Bilgileri

KYK Burs Başvuru Sorunları İletişim Adres Bilgileri

KYK burs başvuru sorunları, zaman içerisinde öğrencilerin ciddi anlamda yaşadıkları ancak bilgi alamadıkları unsurlardan birisiydi. Burs başvuruları esnasında son derece dikkatli olmak gerekiyor. Özellikle ve özellikle yaşadığınız sorunlara hızlı çözüm üretebilmek için oluşturulmuş bir destek hattı olduğunu unutmayın. Bu anlamda sizlere en net bilgileri sunmak ve fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz.

KYK iletişim merkezi sizlere birçok farklı anlamda hizmet sunmaktadır. E-Posta yolu ile hizmet alabildiğiniz gibi doğrudan posta ve telefon numaralarından da iletişime geçerek KYK iletişim merkezinden en net şekli ile bilgi alabilir, sorunlarınız için anında çözüm oluşturabilirsiniz. İtiraz ve hak talebi gibi işlemler hakkında da buradan bilgi alabilirsiniz.

Kredi ve Yurtlar Kurumu İletişim Bilgileri

Burs ve öğrenim kredileri ile alakalı olarak sorusu ya da sorunu olan tüm öğrencilerin bizzat ulaşabilecekleri Kredi ve Yurtlar Kurumu resmi iletişim mercileri ve adres bilgileri aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir.

DOĞRUDAN POSTA ADRESİ

Söğütözü Mahallesi 2176 Sokak No:25 Çankaya/ANKARA

ELEKTRONİK POSTA (E-POSTA) ADRESİ

BURAYA TIKLAYARAK iletişim formu sayfasına gidebilir, formu doldurarak anında iletişime geçebilirsiniz.

TELEFON ÇAĞRI MERKEZİ

444 19 61

Yukarıdaki bilgiler, doğrudan KYK iletişim adresi bilgileridir ve tüm öğrenciler için özellikle telefon destek hattından somut adımlar atılarak çözüm üretilmeye başlanır. Bunun dışında herhangi bir iletişim hattı söz konusu değildir.

İlgini Çekebilir

Ek Kontenjanla Yerleşen Öğrenciler için Burs Başvurusu

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte ek kontenjan öğrencileri için yurt başvurusu hakkında bilgiler sunacağız. Bildiğimiz gibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir