Anasayfa / Genel / KYK Portal Giriş, Çıkış ve Doğrulama Sayfası

KYK Portal Giriş, Çıkış ve Doğrulama Sayfası

Bugün sizlere yine merak edilen konulardan birisi olan KYK portal sistemi hakkında bilgiler sunacağız. Giriş, çıkış ve doğrulama işlemleri ile alakalı olarak genel itibari ile öğrencilerin çeşitli sıkıntılar ile mücadele etmek durumunda olduklarını net bir şekilde söyleyebiliriz sanırım. KYK sistemi bu anlamda zamanla çok daha iyi hale getirildi.

KYK Portal sistemine giriş, çıkış ve doğrulama işlemleri ile alakalı olarak merak edilenleri aşağıda sırası ile bulabilme şansına sahip olacaksınız.

KYK Portal Doğrulama Sayfası

  • BURAYA TIKLAYARAK öncelikle KYK sisteminin wifi doğrulama sayfasına gitmeniz gerekiyor.
  • Doğrulama sayfasında sizden kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Kullanıcı adınız TC kimlik numaranız, parolanız ise yurt idaresinden size özel almış olduğunuz şifrenizdir.
  • Bu bilgiler ile giriş yaparak portal üzerinde Wifi hesabını sorunsuz şekilde aktif edebiliyorsunuz.

KYK Portal Giriş

KYK portal resmi internet adresi wifi.kyk.gov.tr adresidir. Bu adresi telefonunuzun ya da bilgisayarınızın tarayıcı adresi kısmına yazdığınızda sorunsuz bir şekilde açılır. Burada yukarıdaki gibi edinmiş olduğunuz bilgiler ile sorunsuz şekilde giriş yapabilme şansına sahip olacaksınız.

KYK Portal Çıkış

KYK portal sistemine giriş yaptınızda yine o panel üzerinde ÇIKIŞ yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir buton mevcuttur. Bu butonu kullanarak sorunsuz bir şekilde portal sayfanızdan çıkış yapabilme şansına sahip olabileceğinizi unutmayın.

İlgini Çekebilir

Ek Kontenjanla Yerleşen Öğrenciler için Burs Başvurusu

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte ek kontenjan öğrencileri için yurt başvurusu hakkında bilgiler sunacağız. Bildiğimiz gibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir